Hakkımızda

AKEL İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI VE İŞ KIYAFETLERİ

2000 yılnda başladığı iş yaşamına kalite ve değerlerinden ödün vermeden devam etmektedir.Yüksek kalitelerde hizmetinize sunduğumuz ürünlerimizle güvenliğinizi sağlayarak, karşılıklı güven olgusuna dayalı çalışmak birinci önceliklerimiz arasında yer almaktadır.
Temel değerlerimizin başında “dürüstlük” bulunmaktadır. Bu değerlerin bir diğeri ise tüm faaliyetlerimizi “karşılıklı güven” esasına göre icra etmektir. Deneyimli personellerimiz ile hizmet sektöründeki gelişmeleri analiz yaparak, siz değerli müşterilerimize daha kaliteli hizmet vermek temel amaçlarımızdan bir diğeridir.
AKEL İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI VE İŞ KIYAFETLERİ olarak asıl amacımız, hizmetinize ürün sunmaktan ziyade, güvenliğinizi ve memnuniyetinizi sağlamaktır. AR-GE çalışmalarımızı her seferinde daha da ileriye taşıyarak, müşterilerimiz için en iyisini araştırmaya, üretmeye ve sunmaya devam edeceğiz.

: info@akel-is.com


KALİTE POLİTİKAMIZ

AKEL İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI VE İŞ KIYAFETLERİ olarak temel prensiplerimizden bir diğeri ise siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmaktır. İş Güvenliği Ekipmanları ve İş Kıyafetleri kolunda sizlere sunduğumuz ISO 9001 kalite belgesine sahip is elbiseleri ile bu sektörde farklılıklar yaratmaya ve ilkleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Ürünlerimizin kalitesine kıyasla uygun fiyatlara sahip ürünlerimizle, yakın zamanda yurtdışındaki müşterilerimizin de is güvenliğini sağlamayı hedeflemekteyiz.
Kalitesi oldukça yüksek olan AKEL İŞ GÜVENLİĞİ ekipmanlarını sizlere sunmaktan oldukça mutluyuz.
Birlikte, daha güvenli günlere!